Program wizyty duszpasterskiej 2022/2023

kolęda 2022 (1

 

Wizyta duszpasterska rozpoczyna się od godz. 9

Wodę kapłan poświęci w odwiedzanym domu.

KANCELARIA PARAFIALNA

będzie czynna po wieczornej Mszy św. ok. godz. 18.30

Wizyta duszpasterska A.D. 2022/2023

w parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Częstochowie

                        Data                                                Ulica

          * Wtorek   27. 12. 2022

Ks. 1

ulice: Dobrzyńska /strona lewa od nr 182/ oraz Rybnicka

i Opoczyńska 

Ks. 2

ul. Dobrzyńska /strona lewa od nr 8/ 

Ks. 3 

ul. Chabrowa 

          * Środa   28. 12. 2022

Ks. 1

ulice: Dobrzyńska /strona prawa od nr 175/ oraz Suwalska

Ks. 2

ulice: Dobrzyńska /od nr 5/ oraz Białowieska,                                                  Skierniewicka i Koniecpolska

          * Czwartek  29. 12. 2022

Ks. 1

ulice: Lwowska /od Cegielni/ oraz Wichrowa i Huculska 

Ks. 2

ul. Lwowska /od Tapet/ od nr. 239 do 115 

Ks. 3

ulice: Lwowska /od ul. Kard. Wyszyńskiego/ 

oraz Inowrocławska, Bydgoska i Chęcińska  

           * Piątek   30. 12. 2022

Ks. 1

ul. Wielkoborska

Ks. 2

ul. Ruska /od ul. Wręczyckiej, strona prawa do końca

i z powrotem/

          * Poniedziałek   02. 01. 2023

Ks. 1

ul. Szczecińska 

Ks. 2

ul. Kaszubska /od ul. Wręczyckiej, strona prawa do końca

i z powrotem/ 

Ks. 3

ul. Łużycka /od ul. Wręczyckiej, strona prawa do końca

 i z powrotem/  

          * Wtorek   03. 01. 2023

Ks. 1

ulice: Raciborska, Malborska i Elbląska

Ks. 2

ul. Bytomska /od ul. Lwowskiej/

Ks. 3

od godz. 1600    ulice: Radomska i św. Rocha 

          * Środa   04. 01. 2023

Ks. 1

ulice: Sandomierska, Oświęcimska i Podlaska 

Ks. 2

ulice:  Tarnowska, Warmińska, Gdańska, Krzepicka, 
Kłomnicka, Kłobucka i Rudnicka 

Ks. 3 

od godz. 1600   ulice:  Zielonogórska, Dusznicka, Garwolińska

i Zawierciańska                                                         

          * Czwartek   05. 01. 2023

Ks. 1 

ulice: Płocka, Tarnobrzeska, Turoszowska, Konińska 

i Ostrołęcka 

Ks. 2 

ulice: Gliwicka, Mazurska i Tucholska 

Ks. 3 

ulice: Kaliska /od ul. Białostockiej/, następnie Cieszyńska 

          * Sobota   07. 01. 2023

Ks. 1

ulica Białostocka /strona prawa od ul. Radomskiej/

Ks. 2 

ulice: Będzińska, następnie Białostocka /strona lewa

od ul. Radomskiej/

Ks. 3 

ulice: Słupska, następnie Koszalińska 

          * Poniedziałek   09. 01. 2023

Ks. 1 

ulice: Lubuska, Podhalańska, Rzeszowska, 

następnie Żyrardowska 

Ks. 2 

ulice: Sosnowiecka i Fromborska 

Ks. 3 

ul. Kruszwicka /od ul. Wręczyckiej, strona prawa do końca

i z powrotem/

          * Wtorek  10. 01. 2023

Ks. 1 

ul. Sieradzka nr 9, 11, 13 i 15 

Ks. 2 

ul. Sieradzka nr od 2 do 40 oraz 1, 3, 5, 7 

Ks. 3 

od godz. 1600      ulice: Sopocka i Kard. Wyszyńskiego 

          * Środa   11. 01. 2023

Ks. 1

ulice: Podolska, Pomorska i Wołyńska 

Ks. 2

ul. Łęczycka /od ul. Lwowskiej str. prawa i lewa na przemian/

           *  Czwartek   12. 01. 2023

Ks. 1

ul. Legnicka od ul. św. Rocha /od nr 5/

Ks. 2 

ulice: Legnicka od ul. św. Rocha /od nr 4/ oraz Giżycka, 

Tczewska i Kartuska 

Ks. 3 

ul. Legnicka od ul. Białostockiej /od nr 152/

           * Piątek   13. 01. 2023

Ks. 1 

ul. Bełchatowska 2, 4, 6, 8, 10, 12 i 14  

Ks. 2 

ul. Bełchatowska 3, 5, 5a, 7 i 9

Ks. 3 

ul. Bełchatowska 13, następne w szeregu i 16

          * Sobota   14. 01. 2023

Ks. 1

ulice: Żywiecka, Tomaszowska, Gdyńska, Wadowicka, 

Gnieźnieńska 

Ks. 2 

ulice: Toruńska i Orawska

Ks. 3 

ulice: Lubelska i Litewska 

          * Poniedziałek   16. 01. 2023

Ks. 1 

ulice: Górnośląska, Lubliniecka; od godz. 12: Namysłowska 

/od ul. Legnickiej/

Ks. 2 

ulice: Makowa i Kąkolowa 

Ks. 3 

ulice: Nowosądecka, Sanocka, Jarosławska 

          * Wtorek   17. 01. 2023

Ks. 1 

ul. Wręczycka /strona prawa od ul. św. Rocha/

Ks. 2 

ul. Wręczycka /strona lewa od ul. św. Rocha/

Ks. 3 

ul. Chorzowska /od ul. Górnośląskiej/  

          * Środa   18. 01. 2023

Ks. 1

ulice: Muszyńska, Chochołowska, Limanowska, Pienińska, Kłodzka, Szydłowska, Jeleniogórska, Ostrowska, Bocheńska, Spiska 

Ks. 2 

ul. Siedlecka od nr 1/3 do 11 

Ks. 3 

ul. Siedlecka od nr 13 do 19  

          * Czwartek  19. 01. 2023

Ks. 1 

ulice: Krośnieńska, Przemyska, Zabrzańska, Myszkowska

i Lednicka 

Ks. 2 

ulice: Naftowa i Wejherowska 

Ks. 3 

ulice: Starogardzka i Kołobrzeska 

           * Piątek   20. 01. 2023

Ks. 1

ul. Poznańska /od ul. Lwowskiej strona prawa/ 

Ks. 2 

ul. Poznańska /od ul. Lwowskiej strona lewa/  

Ks. 3

ul. Kędzierzyńska

Kolęda dodatkowa: 

          * Sobota   21. 01. 2023