Ogłoszenia parafialne na 5 Niedzielę Zwykłą 06 luty 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na 5 Niedzielę Zwykłą 06 luty 2022 r.

  • Dzisiaj w naszej parafii gościmy Katechistów Drogi Neokatechumenalnej na czele z o. Nikodemem (paulinem z Jasnej Góry). Katechiści przybywają ze słowem zaproszenia na katechezy. Od jutra (07.02) przez kilka tygodni będziemy mogli uczestniczyć w katechezach głoszonych przez katechistów. Katechezy będą się odbywać w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.
  • Dziękujemy za wzięcie udziału w ankiecie synodalnej. Na stoliku pojawiły się nowe formularze ankiet przygotowane przez Zespół Synodalny naszej archidiecezji. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej ankiecie. Można ją przesłać na adres podany w tejże ankiecie lub podać bezpośrednio do duszpasterzy z parafii.
  • W najbliższą środę (09.02) o godz. 12.00 w kinie „Iluzja” w III Alei NMP specjalnie dla naszej parafii zostanie udostępniony film „Nędzarz i madame”. Cena 12 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
  • Za tydzień tj. 13 luty w ramach XXX Światowego Dnia Chorego, zostanie przeprowadzona w naszym Kościele zbiórka ofiar. Pieniądze będą przekazane na domy z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi oraz na prowadzenie działalności wśród osób niepełnosprawnych i chorych inicjowanych przez Katolicki Ruch Dobroczynny „Betel”.
  • Dzisiejsza taca inwestycyjna z przeznaczeniem na ogrzewanie kościoła
  • Zapraszamy na spektakl „Ty i ja kolory miłości”, który zostanie wystawiony w auli przy kościele św. Zygmunta w Częstochowie (11.02 piątek )o godz.19.00.
  • Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały w ostatnią środę przy sprzątaniu kościoła – młodzieży ze scholi, służby liturgicznej ołtarza oraz dorosłym. Dziękujemy za Waszą dyspozycyjność i czas, który poświęciliście by przygotować naszą świątynie do sprawowania liturgii.