Ogłoszenia Parafialne na 25 Niedzielę Zwykłą 19 września 2021

Dzisiaj spotkanie rodziców dzieci z klasy 3, które będą przygotowywać się do Pierwszej Komunii Świętej. Spotkanie po Mszy Św o godz.12.00

Spotkanie młodzieży z klasy 8, które przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy Św. o godz.18.00.

Marsz dla Życia i Rodziny. Zbiórka pod figura Niepokalanej na błoniach jasnogórskich o godz.16.30. Następnie przemarsz Alejami NMP do Archikatedry.

W przyszła niedziele dzieci z obecnych klas 5 o godz.10.30 będą przeżywały rocznice przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci i rodziców z kl. 5 w sobotę o godz.17.00.

Zapraszamy dziewczynki do śpiewania w Scholi. Spotkanie Skarbów Maryi w każda sobotę o godz. 10.00. Chłopców zapraszamy na zbiórki ministranckie w soboty o godz. 11.30.

Chór parafialny „Cantate Deo” zaprasza na próby we wtorki i czwartki o godz.18.30. Schola parafialna swoje próby ma w poniedziałek o godz. 18.30. Zapraszamy nowe osoby, które chcą wstąpić w szeregi naszego chóru parafialnego i Scholi aby wychwalać Boga śpiewem.

22 września tj o godz.11.00 odbędzie się dekanalny dzień chorych w kościele św. Wojciecha w Częstochowie pod przewodnictwem Bp Andrzeja Przybylskiego. Do kościoła św.Wojciecha udajemy się indywidualnie.

W piątek krąg biblijny po wieczornej Mszy św w salce parafialnej.

Przyjmujemy intencji Mszalne na nowy rok 2022.

W tym tygodniu odeszli do wieczności :

+ Bogumił Mermer

+ Jerzy Zymła

+ Bronisław Rabiniak

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie