Ogłoszenia Parafialne 4 Niedzielę Zwykłą 30 stycznia 2022 r.

Ogłoszenia Parafialne na 4 Niedzielę Zwykłą 30 stycznia 2022 r.

  • W środę ( 2 lutego ) Święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji polskiej Matki Bożej Gromnicznej. Mszę Święte w tym dniu o godz. 7.00 , 9.00 i 18.00. Przed Mszą Świętą poświęcenie świec (gromnic). Tego dnia przypada rocznica uroczystego rozpoczęcia posługi Metropolity Częstochowskiego Abp Wacława Depo w naszej archidiecezji. Pamiętajmy w naszych modlitwach. W Święto Ofiarowania Pańskiego to także Dzień Życia Konsekrowanego pamiętajmy w naszych modlitwach o siostrach zakonnych szczególnie z naszej parafii.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca to dzień modlitw za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie. W I piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz.9.00 a spowiedź pierwszopiątkowa o godz.17.00. O godz.19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu dla wszystkich parafian a także dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klasy 8. W I sobotę nabożeństwo wynagradzające po Mszy Św rano około 7.30 w kaplicy NMP Fatimskiej. 
  • Nasza parafia organizuje wyjście na film „Nędzarz i Madam” 9 lutego godz.12.00 w cenie 12.00 Zapisy w zakrystii lub kancelarii do niedzieli ( 6 lutego).
  • W przyszła niedziele taca inwestycyjna, która w całości zostanie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  • W ostatnim czasie odeszli do wieczności : Andrzej Markowski, Zofia Lorent, Wiesława Mielczarek, Marek Stopka